Aroma e familjes te ndjekte ne cdo hap.

Nje bisede e kendshme dhe e qete, nje bisede plot ndenje dhe sinqeritet, nje bisede plot dinjitet e cila me pelqeu  shume sepse eshte konferma e opinionit qe krijova per kte artist nga momenti qe u prezantuam. Faleminderit Ilir,  “babaxhanit”  si te quaj une.  Aroma e familjes te ndjekte ne cdo hap.

mikja juaj Anila

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...