Immagine

I nostri piatti & prodotti del mio orto

4 commenti su “I nostri piatti & prodotti del mio orto

  1. Per ju qe vizitoni faqen e B&B,shkoni e behuni mysafir, ta shohesh eshte kenaqesi por, ta provosh akoma me shume. Un kam pasur kenaqsine te shoh nga afer bukurine e natyres,ajrin e paster,gatimet e shijshme nga prodhimet e kopshteve te shtepise,dhomat e gjumit te dekoruara aq me shije nga duart e arta te zonjes se shtepise Aniles sa kur shtrihesh per te fjetur, te duket se je ne nje bace me lule, mos tju them qe ne mengjes nuk keni nevoje te vini zilen e ores se ju zgjojn aq embel cicerimat e zogjve ;).
    Te flas me shum nuk do ta besoni, shkoni e provojeni vete dhe do flisni me shum se une, do te keni deshiren per tu rikthyer perseri aty…

    Mi piace

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...